KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816221
nr 1681 6221
Gunnar Schiller
(1921-1982), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap med hus. Olja på pannå, 3x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Gunnar Schiller, svensk målare och tecknare född 1921, död 1982 .
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 februari 2025
kl 20:47:12
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
400 kr
450 kr
Gunnar Schiller
Läs mer om Gunnar Schiller